vineri, 22 iulie 2011

posturi vacante: job Ref no 101/2011 la netpizza.ro: web designer/ programator web

Tipul ofertei: Part time
Nivel cariera: Middle-level
Locul ofertei:BUCURESTI
Angajatorul recruteaza din: Brasov, BUCURESTI, Sibiu, Tirgu Mures, Timisoara
Domeniile ofertei: Programare, IT Hardware, Software / Calculatoare, Electronice
Salariu: 400-600 Euro/Luna
Posturi disponibile:1

Descrierea postului:

- creare concepte grafice pentru continut online sau offline in domeniul food delivery/siteuri restaurante + livrari, elemente promotionale, elemente grafice pentru interfata web/software, prelucrare de imagini, etc.
- Creare de bannere, anunturi, grafica pentru reclama online, etc.
- Prelucrare imagini si pregatire pentru web

Cerinte:

Ai?
-experienta in domeniu de cel putin 3 ani
- Adobe Photoshop, Adobe Illustrator sau programe similare (eventual animatie 3D)
- Macromedia Flash. (Action Script si dezvoltare de aplicatii flash)
- experienta in productie web (Layout de pagini in HTML, notiuni de CSS, JavaScript, aplicatii gen PHP + MySQL + Apache, intelegerea unei baze de date)
- referinte in domeniu (site/siteuri pt. food delivery sau restaurante)
- experienta in domeniul webbusinesses (grafica, design, si cateva elemente de programare web) reprezinta un avantaj
Esti?
- creativ, original

Vino cu noi!

Oferta (bonusuri, beneficii):

-telefon, conexiune la internet
-bonus weekend

Interviu Online:
1. Specificati cateva pagini la care ati lucrat ca designer/programtor web / sau ati colaborat
(daca este posibil sa fie din domeniul food delivery/restaurante...)

Descrierea firmei:

NetPizza.ro este operat de firma S.C. NetChelner S.R.L.
fiind primul serviciu online de livrare mancare, pizza la domiciliu sau birouri

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu